| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Mie si celei mai bune prietene ale mele ne place de acelasi baiat.Nu ne certam pe tema asta dar amandoua vrem sa fim cu el.As vrea sa eu iau eu inainte :-p, chiar daca prietena mea se va supara pe mine, sa il intreb eu cumva daca vrea sa fie cu mine...numai ca nu stiu cum. Eu ziceam sa-i spun pe mess sau sa afle de la altcineva ca il plac si poate atunci isi va da seama ca eu vrea sa fiu cu elbig grinbig grin. Daca voi aveti alte solutii sau raspunsuri plss sa mi le spuneti

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

Uite si mie si prietenei mele ne-a placut de acelasi baiat. Ea stie ca eu am suferit foarte mult din cauza altui baiat si de aceea ma ajutat sa fiu impreuna cu acel baiat...nu am acceptat de prima dat sacrificiul ei, dar intr-un final ma convins ca daca eu sunt fericita si ea este...deci nu merita sa iti strici prietenia cu ea pentru un baiat.Sau poti incerca sa faci un sacrifiuciu pentru ea daca ti-e prietena adevarata!

Mult succes!:*

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Not againsurprise
Mai fetelor chiar se merita sa va certati pentru un baiat? Sa dati la o parte prietenia care va leaga si sa fiti una impotriva celeilalate?
Sa stii ca nu e dusman mai de temut decat o persoana care ti-a fost candva prietena pentru ca stie exact unde sa loveascawinking
Prietenii adevarati sunt rari, baieti sunt peste totwinking

| anaid a răspuns:

Nu te cunosc dar pentru asta in ochii mei ai picat...cu prietene ca tine de ce mai ai nevoie de dusmani?

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu va certati pentriu un baiat... e prea penibil.Mai bine asteptati un semn spre cine 'trage' el!

| Ionutzsa a răspuns:

Daca tot sunteti "cele mai bune prietene", n-ar trebui fiti niciuna dintre voi cu el pentru ca o sa ajungeti sa va certati. Cel mai bine ar fi sa faceti un "pact" [ o promisiune ] ca nici una dintre voi n-o sa fie cu el si sa incercati sa-l uitati.
E cel mai bun lucru daca vreti sa va pastrati prietenia.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå explică:

Am uitat sa mentionez ca prietena mea mi-a spus ca mil preda laughing

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå explică:

M-am exprimat gresit...prietena mea acum nu il mai place si mi-a zis ca am drum liber.winking

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Asta inseamna ca nu iti pasa de prietena ta. Un baiat nu o sa fie mereu langa tine, o prietena adevarata da.Eu zic ca esti pe cale sa faci o mare prostiehappy

| LOoPy a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti pese de sentimentele pretenii tale... uneori e bine sa mai faci si sacrificii happy (Luny Pauly)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-te cu el in seama, da-te pe langa el, fa-i ochi dulcibatting eyelashes.
Apoi cand cand apuci sa vorbesti cu el, arata-i ca il vezi altfel decat ii vezi pe ceilalti baietiwinking. Astepti sa te intrebe el, daca dupa toate astea nu o va face, ai putea sa-l intrebi, dar te-ai pomeni cu un refuz big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa aiba o parere buna despre voi pentru ca voi 2 va certati pentru el. itneleg ca va place muult de el... dar o sa constientizezi apoi ce-ai facut si poate va fi rpea tarziu sa iti salvezti prietenia. daca nu sunteti chiar asa buna prietene poate merita si baiatul o sansa. vb cu el pe mess.prin smsuri. spune-i ca te plictisesti ca nai cu cine sa iesi.si poate iti face el vreo invitatie undevahappy.