| AxxyAlexandra a întrebat:

Bunahappy
Ce va face pe voi cei mai fericiti? Ce va face sa va simtiti speciali?happy
fundita pentru cel mai frumos raspunslove struck
Multumesc >mult:"

Răspuns Câştigător
| Bellynda a răspuns:

Fiecare om e special in felul lui,trebuie sa fie ceva la tine care sa te faca sa te simti speciala,un lucru care ti place la tine,fizic,felul tau de a fi... orice om e special in felul sau,iar cu fericirea este la fel,poti sa te simti fericit alaturi de o persoana pe care o iubesti sau care ti place ff mult,te simti bine alaturi de prieteni,sau depinde care i problema ta,poate esti nefericita in aceste momente si cauti un strop de buna dispozitie, poate o iesire cu prietenii iti ridica moralul, daca i cazul.fii mai explicita si poate este cineva care sa ti raspunda la intrebarile tale happy De exemplul eu,sunt fericita cand sunt cu iubitul meu big grin, sau cand am prieteni adevarati in preajma mea, care sunt langa tine intr un moment dificil.succes

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Cand sunt iubita si iubesc(acum incep sa filozofez). Cand simt ca am un scop in viata,si nu traiesc degeaba,sau doar sa vad lumina soarelui din ziua de maine. Vreau sa am un scop,de aia imi place sa ajut lumea,sa le dau o mana de ajutor,vreau sa simt ca pot fi buna la ceva,ajutandu-i, ma face sa ma simt fericita.
Un zambet ma face sa ma simt fericita, si muzica.Cand aud muzica,automat am zambetul pe buze.Mi se pare extraordinar.
Cel mai fericita m-ar face daca ar fi cald afara,si ar veni vara(nu ai specificat lucruri,sau persoane,acum eu iau pe ce imi vine,sentimente,stari sufletesti,anotimpuri). Mereu mi-a placut caldura, caldura, soarele ma face sa ma simt ca traiesc.Imi place foarte mult cand e cald:X,d-abia astept sa vina vara,desi am examene-_-
In principal muzica ma face cel mai fericita,ma face sa zambesc, un zambet unic, special.

Succes

| frumusik96 a răspuns:

Iubirea mea ma face sa ma simt in al noualea cer nu poti sa descrii ceva atat de magic

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Prietenii adevarati :Xhappy

| anitza2000 a răspuns:

Sa rad cu prieteni mei si sa vad cum ceilalti nu inteleg glumele dintre Bya si Tudor(ei sunt prieteni mei cei mai buni de la scoala)...este ceva. de nedescris de frumoshappysau cum merg cu ei la film si cum radem de orice, dar mai ales interpretarile sunt hilarerolling on the floorsi atunci cand sunt suparata vin si zic "ce s-a intamplat?" si fac tot felul de glume care ma fac sa rad imediat si sa zambesc iarbig grin

| Rëndark a răspuns:

Eu ma simt fericit cand am in preajma toate rudele, prietenii si familia!happy

| alexandra_1890 a răspuns:

Buna alexandra! avem acelasi nume si e ciudat sa o spunlaughing pe mine ma face fericita atunci cand ma trezesc dimineata si vad ca e soare si urmeaza o zi minunata! nu conteaza oricat de grea ar fi faptul ca e soare mi se pare foarte tare pentru ca stiu ca urmeaza sa se incalzeasca si ma mai face fericita cea mai buna prietena a mea! love struck nu cred ca exista o persoana pe acest pamant cu care m-as putea intelege mai bine decat ma simt alaturi de cea mai buna prietena a mea si ii multumesc in fiecare zi opentru faptul ca este alaturi de mine ma sustine si imi este mai mult decat o sora! iar speciala ma face tot prietena mea cea mai buna sa ma simt deoarece mereu imi multumeste pentru faptul ca sunt alaturi de ea si ma simt bine atunci cand stiu ca ii pot fi de folos cu orice lucru pe care ea mi-l cere!

| euuuu a răspuns:

Ma simt in al noualea cer cand dansez street dance...straight faceMa simt de neoprit pe ringul de dans.