| GabitzaGaby a întrebat:

Buna,cei care ati citit jurnalele vampirilor prima carte trezirea de l. j smith imi puteti spune si mie va rog frumos despre ce este vorba in cartea jurnalele vampirilor (tvd) primul volum trezirea? fiindca nu o am, am decat 2-4 si nu prea inteleg restul cartilor. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Andreea1095 a răspuns:

Buna.Eu am citit cartea acum aproximativ 4 ani, totusi nu mai imi amintesc mare lucru dar acesta recenzie iti poate fi de folos.Gasesti acolo descrierea cartii si un rezumat:http://shadowbooks.wordpress.com/......-recenzie/ :).

| GabitzaGaby explică (pentru Andreea1095):

Mersii mult :* chiar mi-a fost de ajutor plus ca am gasit noi carti care mi se par interesante. iti multumesc drago :*! Te pup

| Andreea1095 a răspuns (pentru GabitzaGaby):

Nu ai pentru ce.Ma bucur ca am putut sa te ajut si multumesc pentru fundahappy.