| Schnitzel a întrebat:

Buna:* Cei din Galati care au fost la LVA, CNVA la liceu(nu gimnaziu) cum este la filologie? Ca am auzit de la unii ca e foarte greu sa te mentii si mi-e cam frica. Eu sunt a VIII-a si as vrea totusi la un liceu bun, dar m-au cam speriat zvonurile. Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| pisicuta13 a răspuns:

Este greu dar daca inveti in aceeasi zi in care ti-a mdat lectia fff bine o sa-ti fie usor daca esti cum sunt multi altii sa se uite la tv si sa uite de invatat o sa fie greu