| anonim_4396 a întrebat:

celor care le plac animeurile, care e lista voastra cu cele mai bune anime vazute de voi (nu trebuie sa le fi terminat numa sa fie bune), eu numa ce am terminat unu si nu mai am la ce ma uita sad
1.Naruto
2.Sword Art Online
3.Death Note
Astept raspunsurile voastre!

2 răspunsuri:
| Arikirinmotoka a răspuns:

Pentru mine toate animeurile sunt bune dar daca ar fi sa le clasific ar fi asa:
1.Naruto
2.Bleach
3.Sword art online
4.Ao no exorcist
5.Soul eater
6. Fairy tail

| Ailee a răspuns:

Da,Naruto este si va fi cel mai tare anime posibil pentru mine Uite unele pe care le-am vazut si mi-au placut:Inuyasha, Bleach, One peace sau daca nu, uita-te la Naruto de unde ai vazut, continuarea in manga happy