| Sayuri a întrebat:

Vreun anime bun? Nu conteaza finalul. Funda!
PS.:Am vazut Naruto,Naruto Shippuden,Sword Art Online,Death Note, Clannad si Clannad After Story. Mai stiti vreunul bun?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Îți pot recomanda foarte mult anime-uri geniale, pentru că anime-urile sunt un hobby de-al meu.
Însă cele care m-au impresionat sunt: „Another", „B Gata H Kei", „Hell girl", „High school of the dead" (e cu zombie, însă e genial), „Hyouka", „Kaichou wa maid-sama", „Kaleido star", „Kimi ni Todoke", „Lovely Complex", „Nana", „Romeo and Juliet", „Rosario Vampire", „Shiki", „Sankarea", „They are my noble masters", „Tokyo mew mew", „Tonari no kaibutsu-kun", „Vampire Knight", „Vampire Knight Guilty".
Toate aceste anime-uri le poți vizualiza aici: http://www.desenesianimeonline.info/anime.php

5 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Inuyasha și Dragonball (toate seriile). Sunt mai vechi, dar sunt bune happy

| PVAAVU a răspuns:

Bleach,Dragonball (cele 4 serii),Blood+, Trinity blood, Inuyasha, Kilari, Slayers. Sper sa-ti placa.

| daniellle a răspuns:

Bleach, Vampire Knight, Blood+, Nana, Kaleido star, Shaman King, Paradise Kiss, Kuroshitsuji, Inuyasha, Kaichou wa maid-sama, Hell Girl. big grin

| Cristi109 a răspuns:

Bleach si Dragonball GT, etc. Funda?