| anonim_4396 a întrebat:

Chestia care o sa v-o zic acum o stiu de mai mult timp... Am observat ca niciun baiat nu ii place de mine! straight face Adica ce se intampla? raised eyebrows Sunt o fata sensibila, incapatanata, cateodata autoritara, puternica, frumoasa, desteapta. Ce mai este? Va rog ajutati-ma! Dau funda.

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Hi. Esti si modesta pe deasupra sa nu uitam laughing. Nu e vorba ca nu te place nimeni dar majoriatatea baietilor sunt timizi si nu prea stiu cum sa te abordeze sad, ai zis ca esti autoritara, puterinica, poate ca le este frica de un raspuns negativ din partea ta sad, le efrica de esec sad, incearca si tu sa te apropii de ei mai ales de baiatu ca iti place, va observa ca esti libera si va trece la fapte tongue. Sau poate esti prea buna pentru ei tonguehee hee.
Bafta!
Peace kiss

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Câţi ani ai? Nu cred că e adevărat ceea ce spui tu, ci pur şi simplu poate nu te place băiatul de care ţie îţi place şi asta e o generalizare bazată pe un singur lucru. Până la urmă tot se va ivi o persoană care să te aprecieze pentru calităţile tale şi să-ţi fie alături, ideea e să ai răbdare. Baftă!

| Băscuţă a răspuns:

Sa fie ca nu prea sti romana? Pune mana pe un dictionar ca o sa vina si baietii.