| fluturas_2609 a întrebat:

As vrea sa stiu ce sa fac sa am orgasm! Cateodata am cateodata nu...nu stiu ce se intampla cu mine. Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Oamenii nu sunt roboti, sa apesi pe buton, si zbang, gata orgasmul!
Acesta este un privilegiu si o posibilitate, NU o obligatie, de fiecare data!
Treziti-va odata, ce naiba!, sunteti oameni, nu fiare flamande, sau asta sunteti?!
Puneti mana de cititi, faceti Petting, cultivati la modul cel mai serios o relatie, respectati-va! in toate aspectele! si abia atunci o sa fie bine!

www.despresex.ro
www.sexdex.ro
www.dragostefaragriji.ro

| Lexi a răspuns:

Aminteste-ti momentele in care ai avut orgasm si analizeaza-le! Gaseste ce au in comun(pozitia, penisulbig grin, poate o vezica plina(thinking)) si repeta fazele.

| oracoluldindelphi a răspuns:

Doar prietenul tau te poate ajuta. Unele femei il au, altele nu stiu cum e... Daca cateodata il ai cateodata nu, insemna ca poate inca nici nu l-ai avut. Depinde foarte mult si de partenerul sexual sa te inteleaga si sa te ajute. Eu pana sa il intalnesc pe sotul meu nu avusesem niciodata, dar el a avut rabdare si nu s-a lasat pana nu am avut. Daca acest lucru conteaza pentru tine foarte mult si incerci de ceva vreme. poate e timpul sa iti schimbi partenerul sau sa insisti mai mult sa "colaboreze".
http://oracolul.net