| anonim_4396 a întrebat:

chiar am nevoie de ajutorul vostru.Am fost colegi de clasa cu un baiat si probabil ca vom mai fi inca 4 ani. Faza ii ca mie imi place de el si am observat ca ar vrea sa fim prieteni, dar nu stiu daca ar vrea mai mult sau nu si mi-i prea rusine ca sa-l intreb.Cum as putea sa-mi dau seama avand in vedere ca in vara asta cel mult o sa vorbim pe mess ca n-am tupeu sa-l intreb daca vrea sa iesim afara.

3 răspunsuri:
| madautzaxD a răspuns:

Fii mai tupeista! spune-i ca il placi sau pune pe cineva sa faca asta. daca nu, o sa ai de pierdutwinking

| chichipont a răspuns:

Sa stii ca nu trebuie sa ii spui u sa-ti spuna el candva si apropo sunt multi baieti pe lumea intrega nu te mai agita cu el

| florinuk a răspuns:

Hmm. asta e problema ta noi ce ajutor ti-am putea da? nu intreba u! daca te place si vrea sa fie cu tine fi sigura ca iti va zice pina la urma. si pe mess nu te baga u in seama lasa pe el sa faca pasul daca nu. mai sunt baieti nu te stresa.