| Lorena a întrebat:

Bunahappy

Cine are Samsung Corby?

Este bun?

Se strica repede daca este cu touch screen?

Ce parere aveti despre el?

Multumesc!love struck

Fundita pentru cea mai buna parere!:X

Răspuns Câştigător
| ayacata a răspuns:

Eu tocmai mi-am luat unul pe roz...este foarte dragut, si merge foarte bine (calitatea lui fiind mai mare decat pretul), touchscreenul merge destul de bine, iar camera chiar daca este de 2megapixeli face poze foarte clare. Ca orice tel. are si dezavantaje nu merge orice card de memorie. Fiind cu touch trebuie sa ai mare girja asa cum a zis poofuu se poate zgaria ecranul sau se poate sparge.In concluzie este un tel foarte bun adresandu-se in spaciel clientiilor de pana in 18ani.

2 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Eu am cam de prin ianuarie (sau februarie?) pe portocaliu, si sunt multumita de el, desi l-am scapat odata pe jos si l-am zgariat putin ( dar m-am obisnuit), face poze relativ ok, dar arata fain si ii tine bateria destul de mult.
Cu toate astea ma cam ingrijorez ca o sa fac ecranul praf, si va trebui iarasi sa-mi iau telefon nou. crying

| poofuu a răspuns:

Este bunicel in schimb cand se incarca cu poze si diferite chesti merge suuper greu si iti vine sa dai cu el de pamant.de obicei aste cu touch nu tin mai mult de 1 an ca dupa se zgarie ecranu. il scapi jos.se spaarge ecranu.chestii.