| Pinkyx a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Corby? Asi vrea sa imi iau de craciun acest telefon. Se strica repede? Sa nu dau atatia bani pe el. si dupa sa mai platesc si reparatiile.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu'mi place.happy
Are doar 2 mega pixeli la camera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuah ala cu nonname ce dracul... acum nu iti plk ca ale 2mega pixeli, da cat ai vrea sa aiba 16 cu are appelu? pai atunci iatzil pe ala, in plus ala nu ii tel spekial pentru poze daca vrei poze iatzi aparat foto...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca telefonul a aparut relativ recent in romania nu sunt sigur daca se strica repede, eu il iau azi, imi place designul si optiunile pe care le inglobeaza, cei din afara, unde a aparut mai demult spun ca are un touchscreen destul de bun, este destul de ieftin singurul dezavantaj pe care il vad este lipsa tehnologiei wi fi

| Izz a răspuns:

Eu am telefonul de aproape un an, nu-mi s-a intamplat nimic, este foarte bun. avand in vedere aparatul foto, pozele ies bine.

| andree_4277 a răspuns:

Mie imi place modelul de telefon Samsung Corby.In rest nu stiu daca se strica repede.