| roxyana03 a întrebat:

Buna
cine imi da niste sfaturii?
Dau FUNDA+VOT
Am iubit un baiat foarte mult, si inca il iubesc, la oricine masi gandii tot la el imi este gandul, daca incerc sa vorbesc cu alt baiat, ii fata mea, se reflecteaza imagina lu florin, ma facutb sa sufar foarte mult, vreau sa-l uit, pentru ca nu mai am nici o sansa la el, el sa inpacat cu fosta lui iubita, care au avut o relatie de ani ani jumate, cu mine a avut o relatie de cateva saptamani, decii vreau sa-l uit chiar daca imi este greu, ce ziceti sa fac? app., nu vreau sa-mi fac alt prieten. clar. dau funda si vot la cel care ma ajutabig grin

3 răspunsuri:
| pTheodora a răspuns:

Uite, te inteleg perfect.Dar incearca sa te dai pe langa el, ca sa fiti prieteni si dupa aceea totul va veni de la sine. ok I hope I HELP you! bye!

| Ioaaaaa a răspuns:

Incearca sa-i spui unei prietene sa te ajute. Sa stea mai mult cu tine si sa faceti lucruri interesante care sa nu`ti mai dea posibilitatea sa te gandesti la el. Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxy daca incerc sa vorbesc cu alt baiat, ii fata mea fara suparare tu ai in inteles ceva din asta?