| AMVR a întrebat:

Buna

Cine ma ajuta dau FUNDA+VOT...

Am iubit un baiat foarte mult, dar el inainte de mine a mai avut o relatie de 3 ani, dupa ce ne-am certat sa inpacat cu fata aceea, de 1 luna nu am vb de loc cu el, cand am fost plecata la Oras, cu mama mea, fratele si sora mea, am fost cu el, deloc nu l-am bagat in seama, cand se uita la mine ma intorceam cu spatle, cand la intrebatt mama mea,"florin ai nr lu ana sa o suni cand sa vii sa ne ei"? el a zis "Nu nul ana" dar in timp ce vorbea cu maicamea se uita la mine, ba la mine, ba la maicamea, stiu ca avea nr meu, cand l-am sunat sa vorbeasca cu maicamea, i-am zis ca sunt "Ana" si a zis da stiu cine esti. decii avea nr meu. in fine, nu mai am sansea sa ma inpac cu el, stiu sigur... "vreau sai trimit un sms cu tot ce simt, adica sa-i spun tot ce simt eu pentru el, il iubesc mult, voi ce ia`ti scrie daca ati fi in locul meu?, un sms sa-i spun ceea ce simt, dar un sms sa nusi deea seama ca sufar chiar asa de mult pentru el, vreau sai arat ca il iubesc, dar el nu ma crede, ce sa-i scriu? ajutati-ma va rog? ce ati scrie? "DAU FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| roxyana03 a răspuns:

Buna Daga ana...
tiam mai zis odata, dar daca tu tot insistii sa ii scrii un sms scrie-i asa...
"Buna... Stiu ca nu este momentul potrivit sa-ti trimit un sms, dar am facut-o, cand ne-am despartit nu mi-am dat seama de ce se intampa, dar acum am observat ca te-am pierdut de tot, am uitat momentele ne placute impreuna, si le-am pastrat pe cele mai frumoase, amintirile petrecute nu le voi uita niciodata, pentru ca tu ai fost, esti, si vei ramane intotdeauna in inima mea, inca simt nevoia de ati spune ca inca "te iubesc"Daca eu nu pot fii fericita cu tine, iti doresc ca tu sa fii fericit cu alta, macar tu sa nu ai de suferit, asa cum am e de suferit pentru tine... iti doresc mult fericire. eu te voi iubii intotdeauna, Adio" trimitei sms asta, daca inca mai tine la tine iti va raspunde, te pup ana:*. lasa`mi un mesaj cu id tau pe privat, si iti voi scrie alt sms, sai zicii daca acesta nu`ti convine, te pup:*

1 răspuns:
| JustDeedee a răspuns:

Pai spune-i ca tii foarte mult la el si ca nu ai mai iubit pe altcineva asa mult ca pe el. Poate acum nu puteti fi impreuna, dar cine stie ce va rezerva viitorul... Si faza cu sms-ul nu-mi prea place, parerea mea, sincer ar trebui sa-ti scrie el unul, iar faza cu ignoratul e cea mai buna laughing Dupa un timp ce vede ca nu-l mai bagi in seama vrea sa se apropie el de tine si cine stie ce. happy Zic ca el inca mai tine la tine din moment ce se tot uita dupa tine si probabil impacarea cu fosta lui prietena a fost doar ca sa te faca pe tine geloasa. Renunta la sms. spun eu., dar daca tii neaparat sa-i scrii unul mai ii scrii doar " te iubesc si imi pare rau ca nu te-am facut sa ma iubesti ".
Parerea mea