| Emma97 a întrebat:

Buna:*cine imi da si mie o cura de slabire rapida
?

vreau sa slabesc cat mai repede si nu stiu cumsadcrying

plizz aru fara mistouribig grin

funda plus vot:*:X

1 răspuns:
| 女明DongRi a răspuns:

Daca ai vrea sa dai cateva kg inainte de a incepe scoala, nu`i nicio problema, chiar si eu as vrea sa fac pasul asta.
Cat mai este vara poti tine cura de slabire cu pepene verde sau cea cu mere.
Important e sa consumi numai fructe crude. e cam drastica, dar crede-ma ca da rezultate, doar sa nu faci excese dupa ce-ai terminat dieta.
Bea 2-3 l de apa pe zi sau ceaiuri neindulcite. Poti consuma si ceai verde, are efect purificator si elimina grasimile.
Bafta la slabit!happy