| raulXXX a întrebat:

Buna,cine imi dai si mie o piesa foarte frumoasa de dragoste care as putea sa o dedic prietenei mele pentru ca este alaturi de mine la bine si la greu si pentru ca ma iubeste, as vrea sai multumesc :* dau funda pentru cea mai frumoasa melodie de dragoste!

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

1.ND & Flow - Daca ai fi a mea
http://www.youtube.com/watch?v=1162IxuAfbE
2.Trei-sud-est - Alaturi de ingeri
http://www.youtube.com/watch?v=Ar5Bs-5bcIk

| AFR81 a răspuns:

Cea mai frumoasa melodie de dragoste, dupa parerea mea, este : Holograf - Esti asa frumoasa.

| psawyer a răspuns:

I will always love you - Whitney Houston: asta cred ca e cea mai de dragoste si e fain. :*

| ReptilianSwerve a răspuns:

Depinde de preferintele muzicale ale prietenei tale.
Vrei melodia sa fie in romana, in engleza, mai ritmata, mai "rapida", nu stiu. Ce`ti pot recomanda e Secondhand Serenade - Your Call, Metallica - Nothing Else Matters, The Red Jumpsuit Apparatus - Your Guardian Angel. Daca mai vrei, am sa-ti mai spun.