| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi zice si mie un metin privat super tare? Fundabig grin!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2GX foarte asemanator cu RO, GM sunt amabili iti raspuns mereu si te ajuta in roice problema, armuri si arme noi personalizate tot ce iti doresti de la un metin privat, poti cumpara iteme de pe site daca vrei:). www.metin2gx.ro
Funda:D? nu ai sa regreti:) daca vrei te ajut eu am 115:) (level maxim pe server 150 cel mai mare are 127)

3 răspunsuri:
| Dennysu a răspuns:

Multumesc ...Foarte mult:X!

| ralukaspasiuc a răspuns:

Pai uite ce metine stiu eu
hammermt2
lunaris
metin2 tdl
metin2Adventure
metin2Dinamik
metin2HD
sper ca te-am ajutat bft