| mishoo01 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu o poezioara de dragoste care sa o recit persoanei iubite (sa fac si eu pe romanticul). mersi mult

Răspuns Câştigător
| ruxandra1 a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca sa fi si mai romantic sa pregatesti camera cu multe petale de trandafiri,lumanari parfumate,o lenjerie intima cat mai sexy,o sticla de vin de care ii place ei,dar fara sa stie. shhhtttlaughing,nu trebuie sa reciti nici o poezie, sa ii spui persoanei iubite tot ce simti, inspiratzia vine pe moment.sau sa ii daruiesti un buchet de flori si sa scrii un biletel...sau sa ii spui urmatoare poezie:Cum sa incep iubita mea!¿offofff am uitat! Vreau sa iti spun de inceput ca te iubesc atat de mult, cand te vad zambind imi creste sufletul in mine si bucuros ca sunt mereu aproape de tine! Iti multumesc ca existi si imi oferi iubire cum nu am mai gasit la nimeni! eu am compus-o!rolling on the floor sper ca te-am putut ajuta! O zi frumoasa, funda?

1 răspuns:
| nesuferit a răspuns:

Mai bine ii dai o floare, si ii zici si 2 minciuni