| Raull_5431 a întrebat:

happy
Ma ajutati si pe mine cu niste idei!happy
Voi ce declaratie de dragoste ati face persoanei iubite?
Funda la cele mai >frumoase!:

Răspuns Câştigător
| raluca18 a răspuns:

O infinitate de lucruri trebuie lamurite intre doi oameni, dar cand acei doi oameni se iubesc cu adevarat aceste lucruri vin de la sine. dragostea este sentimentul care leaga doua suflete pentru eternitate. nu poti alege momentul in care te indragostesti acesta pur si simplu vine de la sine insa un lucru e sigur dragostea e pura iar puritatea ei se reflecta in ochii tai. te iubesc si te voi iubi neconditionat plus un trandafir pe care ai putea sa il dai in caz ca esti baiat

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Iti multumesc ca esti alaturi de mine si ca ma faci sa zambesc atunci cand imi este greu,ca ma faci sa privesc si partea frumoasa a lucrurilor nu doar partea rea,ca ma ajuti sa ma ridici cand simt ca numai pot, si mai ales de cand te-am intalnit pe tine viata mea s-a schimbat in bine, iti multumesc ca existi si ca ma iubesti.Te iubesc si te voi iubi mereu sa nu uiti astalove struck

| Diana1d a răspuns:

Cea mai frumoasa declaratie de dragoste e aceea pe care o spui din suflet.
Sa spui exact ceea ce simti, nu sa inveti o declaratie de dragoste si sa o spui ca pe o poezie.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Ale mele is cele mai tari
Draga mea iubita,
A draq de tampitha,
Proasta zbarcita,

| justifyme a răspuns:

Http://www.e-dragoste.ro/......agoste.php vei gasi ceva potrivit! :* :x