| andreea_6591 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine?crying era un site cu verde si cu alb in care tu puneai niste intrebari. apoi primeai un link cu testul acela si il dadeai unui prieten si el t-il completa? cine stie cum se cheama site primeste fundoiiiilove struck pls ajutati-ma!

1 răspuns:
| DeDexD a răspuns:

Cauta pe google:,, cat de bine ma cunosti? test/quiz'' e tare cal stiu dar se gaseste greu pe site ca eu abial gasesc imi ia o juma de oratonguelove struckbig grinlaughingceau da funa tonguelove struckbig grinlaughing