| Si_ATat_theo_1997 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un discurs de sfarsit de an pentru profesorul de sport? Va rog sa ma ajutati sunt in criza de timp! Multumesc!

1 răspuns:
| AmaliaGabrielaStyles a răspuns:

Domnule... (numele), va multumesc ca ne-ati fost alaturi si ca ne-ati invatat diferite chestii dintre care nu am sa uit jocurile de inteligenta si problemele de logica care ni le-ati spus si mai ales diferitele miscari si jocuri care ne-ati invatat pentru a face sport si a ne intretine sanatos...sunteti profesorul meu favorit si va multumesc pentru tot. Sper ca te am ajutat