| dianna_2063 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un discurs pentru profesorul de religie,pentru ora de dirigenta, o idee ceva,?

3 răspunsuri:
| AxyTM a răspuns:

Daca dirigintele tau e profesor de religie, deschide anumite teme teologice. De exemplu, care e parerea celorlalti despre viata eterna.

| dianna_2063 explică:

Ultima ora de dirigentie ma refeream, un discurs..clasa a 12-a

| cristiedge a răspuns:

Exista nenumarate variante. Ai putea scrie despre o tema a orei de dirigentie pe care a-ti facut-o. Ai putea spune despre copiii sarmani din intreaga lume s.a