| Drunkenhearts a întrebat:

Cine stie cateva cantece frumoase, lente, in engleza, care se pot canta la chiatra clasica? p.s.As prefera cantece cantate cu ciupite, iar acordurile sa nu fie foarte grele. Dau fundita pentru cel mai frumos cantec!

Răspuns Câştigător
| roox a răspuns:

Mie'mi place Amintire cu haiduci
E foarte frumos si simplu
sau Misguided Ghosts - Paramore
sau chiar Balada - Animal X
poţi intra pe tabulaturi.ro

7 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Secondhand Serenade - you'r call

| ioana181 a răspuns:

Hey there Delilah, killing me softly

| TropicalSun a răspuns:

Cantecele clasice de Craciun sunt cele mai cunoscute.In zilele noastre, oamenii le-au remixat dar, cantate de omul potrivit, cu o voce calda, orice melodie poate suna linhappy!

| rox a răspuns:

Contrapunct-pat de flori. E superb http://www.youtube.com/watch?v=8zTuSKCKKNs

| maya007 a răspuns:

Incerca Jonas Brothers-Turn Right

| Drunkenhearts explică:

Dixxie^^, I'm yours am invatat dejatongue