| xxxgirl a întrebat:

Buna,cine stie italiana sa-mi traduca ceva? Fara google translate! Ce inseamna expresia"che minchia si fa"? Ofer funda

13 răspunsuri:
| anonima20 a răspuns:

Pai este : vaffanculo, succhi il cazzo, sei una figa, che minchia guardi, fatti i cazzi tuoi...

| OOOLEOOO a răspuns:

Ar veni '' ce p*l*m sa facem?''

| xxxgirl explică (pentru OOOLEOOO):

Dar cuvantul in sine "minchia" cum se traduce?

| xxxgirl explică (pentru OOOLEOOO):

Zi-mi cat mai multe injuraturi in italiana cu traducere, promit ca iti dau funda!winkingAm nevoiehee hee

| OOOLEOOO a răspuns (pentru xxxgirl):

Este partea sexuala feminina tongue dar in romana nu ar sta '' ce pizd... sa facem?'' asa ca ar fi mai corect tradus '' ce p*l*m sa facem?''

| xxxgirl explică (pentru OOOLEOOO):

AhalaughingDar"coglione"?

| OOOLEOOO a răspuns (pentru xxxgirl):

Tampit sau prost ar fi cel mai corect...

| xxxgirl explică (pentru OOOLEOOO):

Eu stiam ca ineamna ****...

| xxxgirl explică (pentru xxxgirl):

Co*ie

| OOOLEOOO a răspuns (pentru xxxgirl):

Da... dar in romana nu prea insulti daca ii spui cuiva Co*ie laughing asa ca mai bine se asociaza Tampit

| xxxgirl explică (pentru OOOLEOOO):

Alte injuraturi?happyCat mai multe vreauhappy

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Daca vr iti dau eu o injuratura pe italiana: Vafan culo, adica tu'ti mortii matii