| Aalliinnaa1000 a întrebat:

- Cine vrea sa imi dea niste statusuri fainee :C happyhappy kiss
- Fundita! happy

1 răspuns:
| ema4ka a răspuns:

1 ) Lioșa, da tu pi mini mă vrei? - NU! -Da di și, wăi? - Valera, ian gîndește-te sîngur. 2 ) Învaţă să apreciezi ceea ce ai; înainte ca timpul să te forţeze să apreciezi ce ai avut. 3)Convorbirea secolului 21: -Sal.-Prt...-cf?-Nk, tu?-Asc mz..Bv..-Ms..-Cp..4)Doi pațani stateau pe net iar unul din ei vroia sa scrie lu o fata rusă și îl întreabă pe celălalt cum sa-i scriu în rusă salut Dulceață da acela îi spune: Privet Povidla Fundita please!