| anonim_4396 a întrebat:

Buna colega mea de banca parca incepe sa se poarte ciudat cu mine.eu sunt olteanca ea moldoveanca.deci sa va spun atunci cand vine la scoala imi zice tot timpul frumoasa si cand pleaca o sa imi fie dor de tine si imi trimite pupici dar modul cum face ma baga la banuieli. ori e pe invers si eu nu stiu, ori se prosteste, ori face misto de mine.ca eu incep sa rad cum face pana si p strada daca e la distanta de mine imi trimite pupici. e ceva de nedescris.chiar nu stiu ce are fata asta:p. s am 17 ani

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Poate aşa e învăţată ea să se comporte cu cei mai apropiaţi. Întreaba-o subtil dacă era aşa de apropiată şi de restul prietenelor, poţi afla tot fără să îşi dea seama dacă ştii să pui întrebările potrivite.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Frumoaso, eu zic că n-are rost să te îngrijorezi.
Hai, te-am pupat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa raspundeti serios.mersi