| Elena56789658 a întrebat:

Colegele mele zic ca sunt afoana....si am inceput si eu sa cred asta.va rog ajutati-ma dati-mi niste sfaturi ca sa nu mai fiu afoana.va rog frumos!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Afoana esti cand canti. Te crezi vreo cantareata? Daca nu, atunci ce conteaza?

| lBroken69 a răspuns:

Afon e cel care nu stie canta, adica nu are voce. Daca nu ai voce, n-ai ce face.
Colegele tale sunt nesimtite.

| gabriel87000 a răspuns:

Macar sti ce inseamna afoana? k daca stii ce inseamna nu mai incerca atunci daca nu ai voce.ori daca nu du-te plateste niste cursuri cu un profesor sa te invete