| anonim_4396 a întrebat:

Buna comunitate TPU. Imi merge foarte greu messenger-ul, dar am observat ca doar pe id-ul meu. As vrea sa imi fac altul dar nu am idei. Va rog daca imi puteti da niste idei happy Apropo, ma cheama Madalina Popescu. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Alecsandrrra a răspuns:

Mada_madalina99; mada.madutza; mady_madutza99(sau alt numar)... Sper ca te-am ajutat.happy

3 răspunsuri:
| Danielita a răspuns:

Ai putea face ceva gen madutza.vesela sau maddy_eu steaua. ta_mada. Multumesc!

| MrAnderson a răspuns:

Salut, Madalina

Daca e vorba doar de al tau, s-ar putea sa fie din cauza prea multor contacte in lista.
Am avut si eu la un moment dat vreo 200, si se incarca extrem de greu.
Incearca sa mai stergi din persoanele cu care nu mai tii legatura, si o sa-ti mearga mai bine.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Madgy(1...50) s-ar putea ca sa ai un mess vechi. Actualizeaza-l la 10, chiar 11