| Neymar2 a întrebat:

Astazi am observat ca mi-a fost spar id de messenger. As vrea sa imi fac un id nou dar nu am idei, ma puteti ajuta?

Ma cheama Abel (porecla Aby) si puteti pune la sfarsit _vl, deoarece sunt din valcea.

Dau funda + voturi!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa-l aici singur ->completeaza campurile ->de aceea ramai fara ID! pentru ca dai la unu si la altul sa iti faca! Tu nu stii sa scrii?
YAHOO MESSENGER - creeaza un ID nou http://tiny.cc/7fhj5
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru Neymar2):

Pai degeaba ma chinui eu sa-ti dau 4-5 exemple daca nici unul nu merge ->adica sunt ocupate deja de altii!
aby_vl@ymail.com incearca-l pe acesta (poate mai este liber) Numele nu este asa de important cum este parola de exemplu.