| opierdevara a întrebat:

Bunahappy!
Credeti in vise?
Eu nu stiu ce sa mai zic.cred ca unele vise sunt semne.
De exemplu acum imi place de un baiat si am visat aseara ca vorbeam cu el si mi. a zis ca nu as avea nicio sansa la el.Am cautat intr. o carte si spune ca "refuzul in dragoste" inseamna "noroc in dragoste"Si in vis plangeam si "plans" inseamna "fericire". Acum nu stiu ce sa mai zicVoi ce spuneti? Ati avut vise care au fost semne?
Funda cel mai interesant raspuns si voturi celelalte.winking

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Da in subconstientul nostru cand ne dorim mult un lucru apar semne in vis, de multe ori se intampla invers cum visamlaughing dar daca iti place de acel baiat fa ca visul sa devina realitate! Intervine cu ajutorul prietenilor, colegilor, sa-l faca sa vada ca existi, ca e placut de o fata, zambeste-i cu subinteles, adica sa i se deschida ochii asupra ta! Multa bafta!

| Lilac a răspuns:

Hei. Nu neaparat! Unele semnifica altceva, altele altceva. Daca ai plans in somn probabil ca ai fi trebuit sa plangi ori de fericire, ori de tristete. Asta numai tu ne-o poti spune. Dar uite: daca ai plans de fericire, vei fii fericita si daca ai plans de tristete sau de EMOTII: atunci vei fii trista, cel mai probabil!
Bafta! happy