| dyutzascumpikiii a întrebat:

.cu pot sa-l fac pe fostul meu iubit sa ma placa din nou?
acum 4 luni mi-a dat papuci
adica cred ca din cauza ca in ultimele 3 zile nu am mai vorbeam
dar peste 5 zile era impreuna cu o fosta iubita de a lui
nu stiu ce sa fac
inca il mai iubesc
uneori as vrea sa-i scriu pe mess dar nu am curaj
va rog ajutati-ma
funda:X:X

Răspuns Câştigător
| Smiley97bla a răspuns:

Cel mai bine este să fii indiferentă.

Cât timp aţi fost împreună?
Dacă,crezi că încă te iubeşte,încearcă să îl faci gelos.
Sau,dacă vrei să îl uiţi,combină-te cu altcineva, sau pentrece-ţi mai tot timpul cu prietenii să uiţi de el.
Sauu, ai putea să vorbeşti cu un prieten de-al lui cu care se înţelege super bine, şi cu care te înţelegi şi tu de asemenea şi să îi zici ce ai pe suflet şi că vrei să fii iar cu el.
Dar fii atentă, dacă vă veţi împăca, încearcă să nu se mai repete aceleaşi greşeli.

Sper că ţi-am fost de ajutor cu ceva.
Fundiţă? happy

1 răspuns:
| dyutzascumpikiii explică:

Am fost cu el 3 luni