| PustoaickaAna a întrebat:

cum are trebui sa ma imbrac la o cununie civila? sunt adolescenta, si nu vreau sa ma imbrac in rochii... ( sunt invitata :d )

6 răspunsuri:
| PustoaickaAna explică:

ma gandeam la o fusta sau niste pantaloni lungi sau 3 sferturi cu o bluza si o vesta... si cu opincute sau pantofi. fara toc? cum e?

| KaterinaPetrova a răspuns:

Dar in ce vrei draga sa te imbraci la nunta?

in blugi?

i-ati macar o fustita...:d

| deutza98_8463 a răspuns:

Pai in semn de respect fata de cei ce se casatoresc si pentru ca asa e traditia trebuie sa mergi in rochie(alba, roz, albastra sau ce culori preferi)sper sa te ajute big grin pup.

| Deny1333 a răspuns:

Păi, ar fi mai frumos să mergi într-o rochiţă scurtă şi simplă, care să placă tuturor.
Dar aşa. ia-ţi nişte pantaloni scurţi de blug, un maieuţ mai elegant un pic şi converşi sau un maieu mai strâmt şi nişte teneşi.
IDK thinking

| unknown a răspuns:

Nu conteaza daca esti adolescenta sau nu cel mai frumos ar fi sa iti iei o rochita, acum sunt tot felul de rochite si le poti lua chiar si cu tenesi(gen converse).Asa ca mai bine ai cauta prin oras cevahappy

| PustoaickaAna explică:

Nu neaparat emo. ceva de genul. as vrea sa fie mai cumintele sa zic asa.