| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma imbrac in vara asta la nunta? Sunt invitata la doua nunti vara asta si nu stiu cum sa ma imbrac. :/ Adica stiu ce anume ar trebui,dar mi-ar fi utile niste poze cu rochii,m-am uitat pe net la unele poze, dar nu am vazut nimic interesant. Ce accesorii as putea folosi? Nu vreau sa arat kitch! sad

Răspuns Câştigător
| Andra001 a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva..http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/......2229_n.jpg [Genul acesta de rochii} sau http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/......6780_n.jpg sau http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/......3604_n.jpg sau http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/......2783_n.jpg Cam astea ar fi genul de rochii iar dupa aceste modele te poti orienta in alegerea rochiei pentru cele 2 nunti. Sper ac te-am ajutat!:)

| Simona8807 a răspuns (pentru Andra001):

Mi-au placut foarte mult pozele, mai ales prima!

16 răspunsuri:
| Simona8807 a răspuns (pentru luisanamy):

Frumoase dar ultima nu e buna pentru ca mireasa e pe primul loc, nu eu. happy Anyway, thanks a lot! happy

| luisanamy a răspuns (pentru Simona8807):

Mie mi-a placut mult, normal la nunta mergi in ce culoare vrei numai alb sa nu fie happy

| Simona8807 a răspuns (pentru luisanamy):

Exact,alb sa nu fie si lunga ca rochia de mai sus care ti-am zis. Pentru ca ziua nuntii apartine miresei si ea trebuie sa fie cea mai frumoasa.winking

| luisanamy a răspuns (pentru Simona8807):

Ma bucur ca gandim la fel, alta ar fi facut tot posibilul sa fie mai frumoasa ca ea.

| Simona8807 a răspuns (pentru luisanamy):

happy Nu, ea e mireasa. Pentru ca eu la nunta mea as vrea sa fiu cea mai frumoasa, nimeni sa nu fie ca mine. Ce mie nu-mi place, altcuiva nu-i fac!winking

| Simona8807 a răspuns (pentru Simona8807):

Pentru mine, cine incearca sa fie mai frumoasa ca mireasa, nu merita atentie!

| marian1985 a răspuns:

Ai o multime de magazine cu rochii in Romania. Iti recomand sa citesti articolul: http://vinereaneagra.eu/magazine-cu-rochii-de-seara-2013/

| Simona8807 a răspuns:

Mersi mult pentru raspuns, o sa ma uit! happy

| Simona8807 a răspuns:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, m-au ajutat foarte mult!

| Danescu_Iasmina_1994 a răspuns:

Ti-as putea da niste sfaturi:
Daca esti inalta si blonda/satena/bruneta/roscata ar trebui sa iti iei o rochie lunga turcoaz sau mov (sau orice culoare eu ti-am zis culori potrivite pentru o nunta), iar daca esti scunda ar trebui sa iti iei o rochie care sa iti ajunga pana la genunchi cu dantela neagra (ma rog nu neaparat).Cat despre accesorii, ar trebui sa iti iei o bratara sub forma de perle (nu neaparat adevarate) si balerini la rochia scurta iar la cea lunga pantofi cu toc nu foarte inalt.
sper ca ti-am fost de ajutor

| Simona8807 a răspuns (pentru Danescu_Iasmina_1994):

Am 1,60 deci scunda big grin da, caut ceva pana la genunchi, cel mult. Nu vreau sa merg cu balerini. Un toc de 12 cm e prea mult?