| Adda_4356 a întrebat:

Bună cum pot face un video cu poze şi muzică :*? Fundăă :*

5 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Folosind programe ca Proshow Ggold, power point, Movie maker... pe cale le poti gasi pe site-ul http://www.brothersoft.com/

| KatnissEverdeen a răspuns:

Paipui pe fiecare foaie cate o imagine. o maresti la maxim. apoi muzica o pui de la setarile,, insert,, selectezi ceva de genul media apoi te pune sa alege melodia... dupa ce ti-ai pus vreo 20-30 de poze salvezi apoi va aparea ca un filmulet.
Dar te sfatuiesc sa folosesti programe ca pro show gold... daca faci rost de el va trebui sa introduci un cod ca sa ai programul definitiv nu doar trial de cateva minute... poti sa-ti dau eu codul.
E mult mai usor cu pro show gold si totodata mai frumos va iesi.,

| Deeyutza12 a răspuns:

Pe windows movie marker gasesti, il are orice windows.Bafta:*:*

| Dumitru_Nicole_1994 a răspuns:

Nu vreau