| AmyAmaLyAAA a întrebat:

cum pot face un videoclip pentru youtube cu poze de-ale mele si cu o muzica pe fundal? trebuie sa-mi instalez ceva? toti pasii va rog! funda!

2 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Poti face niste video`uri superbe cu :
-Movie Maker [daca ai windows xp, il ai in pc. cauta la 'start' pe acolo si o sa-l gasesti]
-Sony Vegas [ii super programu, pentru video`uri, lirycs`uri.etc love struck dar pe asta il poti lua doar trial, desigur, daca vrei sa dai 600 $ pe el, atunci o sa-l poti folosi cat vrei.hee heedar e un pic pro, dar si easy de folosit, daca te prinzi repede cum se "manevreaza" ii superwinking]
-ProShow Gold
-Virtual Dub
si cam atatea imi vin in minte acum thinking