| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Buna,
cum pot sa cresk in inaltime? stie cineva pastile(care nu au efecte secundare) sau ceva,,,? mersi... dau fundita maree rasp eficiente.:*:*love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Onutssa a răspuns:

Nu cred ca poti creste folosind pastile si daca pastilele ar ajuta la cresterea in inaltime sunt sigura ca ar avea efecte secundare. Incearca sa practici un sport, de exemplu: baschet, inot, atletism, tenis, dar nu gimnastica pentru ca ti se taseaza oasele si ramai scunda. De asemenea, combina sportul cu un regim sanatos bazat pe legume si fructe mai ales ca este vara si gasesti o sumedenie de fructe si de legume. Mult succes.

2 răspunsuri:
| rebela a răspuns:

Poti incerca volei cu siguranta o sa te inalti dar fara pastile sfatul meu mai bine asteapta depinde si cati ani pentru ca fetele cresc in inaltime pana la 16-17 ani dar oricum incearca volei sau handbal.

| adinauju a răspuns:

Pai daca mergi la inot sigur o sa cresti... si eu am crescut foarte mult de cand fac sau fa un sport love struck