| Deny_8224 a întrebat:

Buna!happy Cum pot sa fac pe facebook cand intru pe profil sa imi apara grupul family deasupra prietenilor? Asa am vazut ca are multa lume numai ca la mine apare in partea de jos? ce pot sa fac? Dau FUNDA maree:X...

Răspuns Câştigător
| ladygaga a răspuns:

Te duci pe profilu tau la familie si dai la "editeaza"-in dreapta putin
Apoi cand ai ajuns pe pagina te duci jos si o sa vezi ca scrie "prieteni" si mai jos "familie "
Apoi apesi pe "familie" si inversezi cu prieteni
Apesi "salveaza modificarile" si gata.

Nu stiu daca ai inteles prea bine thinking ca nu stiu cum sa explic
Chestia e simpla. sper sa te descurci :]

1 răspuns:
| Deny_8224 explică:

Ms mult ladygaga :*:*:*