| Lylyum a întrebat:

Am vazut la unii cand intru sa ii vad pe facebook ca apare poza lor de profil si o poza mare... pe toata partea de sus. Cum imi pun si eu va rog ajutati-ma!?

Răspuns Câştigător
| mennenspeed a răspuns:

Eu chiar am avut asa ceva si l-am dat jos fiinda ma enerva foarte tare iti caut link-ul si ti-l dau big grin

5 răspunsuri:
| mennenspeed a răspuns:

Http://www.covertimeline.net/ acesta este link-ul de aici incolo, sper sa te descurci :D Funda?

| Nickname1890 a răspuns:

Intri pe Profilul tau acolo unde scrie numele tau si dai change cover acolo unde ar trebui sa apara poza aia mare.

| Pimpux a răspuns:

Trebuie sa ai timeline. si dupa aceea iti va fi usor.

| Petre90praga a răspuns:

Deci tu nu ai poza mare doar avatarul, insemna ca trebuie sa iti apara cu alb. avatarul tau si partea de sus alba dai click pe ea si iti apare sa sharezi poza din comp sau pur si simplu din albumele tale happy

| Bellsofdeath a răspuns:

Se numeste fotografie de coperta; dai clik pe "partea de sus", o sa-ti apara acolo ceva gen "adauga o fotografie de coperta" si pui tu ce poza vrei.Bafta!

Întrebări recente