| Dyony01 a întrebat:

cum pot sa imi aranjez parul sa stea mai rebel ...am parul pana la fund si am si breton dar nu stiu cum sa-l fac sa stea ceva stil,, emo,, nu vreau sa-mi explicati cum s mi-l prind daca se poate postati niste link-uri. mersi :* funda

Răspuns Câştigător
| XxDeeDeexX a răspuns:

laughingPutin amuzant...stii daca`ti dau o poza a cuafuri mele(e emo)o sa te intrebi de unde sa incepi asa ca mai bine decat sa ti dam link uri mai bine iti explicamwinking...deci vba cele i din`aintea mea tamaj piaptana bretonul cu un pieptene des apoi de unde se termina cararea bretonului ridici suvited destul de mari care sa inconjoare bretonul le lasi pe fata si pe dedesubt tapezi adica dai cu pieptenele des de sus in jos iar apoi dai cu fixativ sau ceara(de preferat cu fasSs fasSshee hee ) apoi lasi suvitele peste tapaj mai dai cu putina ceara sau fixativ dupa aia bagi mana in el(nu te speria dn cauza aspectului de balon e sweettongue)dupa ce ai bagat mana da din nou cu piaptanul dar ft ft usor zimti sa nu intre in par decat 15%laughingcam complicat dar rezultatul e super fuuny si la moda(printre emo)

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Poti sa-l tapezi.
Sau sa-l ciufulesti cu mainilebatting eyelashes

| Lorenna_Tatar_1992 a răspuns:

Du-te la coafor rolling on the floor si zii sa iti faca parul in stil EMO si memoreaza cum ti la facut