| Bєshka a întrebat:

Cum mi-as putea aranja parul? Il am scurt.In fata app pana la umeri si in spate foarte scurt.Nu prea imi place ca-mi pun doar o agrafa cu care imi prind o parte din breton in spate. Vreau ceva poze sau sa-mi explicati cum sa-l aranjez.

Răspuns Câştigător
| Aввÿ a răspuns:

Buna, Si eu m-am tuns scurt acum mai nou;) uite un video si niste sfaturi :

http://www.youtube.com/watch?v=uVtVjhDZvPY

Mai poti si cu placa sa il faci, or sa dai bretonul peste cap sa il prinzi, sa pui o coronita sa arate bine, poti sa impletesti parul dar nu tot iei doua suvite apoi le impleteste si le prinzi pe ambele la spate.

2 răspunsuri:
| deniiissss a răspuns:

Nu prea sunt multe oferte la tunsoarea asta..nu stiu ce sa zic... onduleaza-l.