| elisarktis a întrebat:

Buna,cum pot sa imi fac si eu parul asa? (forma asta de cret)
https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Da, acum se vede.
Depinde de tipul parului tau. Daca ai parul drept il pui pe bigudiuri cat mai mari, iar cand le dai jos il ciufulesti putin cu un pic de spuma de par si il aranjezi sa stea cum vrei tu. Bretonul il indrepti daca e nevoie. Daca parul tau e ondulat, cred ca il poti aranja direct cu spuma. Nu mai e nevoie de bigudiuri, decat daca vrei sa-l aranjezi. Daca e foarte cret, va trebui indreptat putin cu placa si abia apoi ciufulit cu spuma. Nu e foarte greu, al meu sta cam asa de la sine, daca ma foiesc noaptea cand dorm laughing Numai ca n-am breton.

2 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Nu se incarca poza. Incearca sa o muti cu "drag and drop" si sa creezi un nou link, doar cu ea, pe care sa il atasezi aici, sa putem vedea si noi.

| yellowalien a răspuns (pentru elisarktis):

Da, acum se vede.
Depinde de tipul parului tau. Daca ai parul drept il pui pe bigudiuri cat mai mari, iar cand le dai jos il ciufulesti putin cu un pic de spuma de par si il aranjezi sa stea cum vrei tu. Bretonul il indrepti daca e nevoie. Daca parul tau e ondulat, cred ca il poti aranja direct cu spuma. Nu mai e nevoie de bigudiuri, decat daca vrei sa-l aranjezi. Daca e foarte cret, va trebui indreptat putin cu placa si abia apoi ciufulit cu spuma. Nu e foarte greu, al meu sta cam asa de la sine, daca ma foiesc noaptea cand dorm laughing Numai ca n-am breton.