| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de emotii cand ma asculta in fata clasei la geografie, istorie sau stiinte? Eu imi invat ff bine si cand ajung in fata clasei ma emotionez si ma inrosesc la fata.crying
Cum sa scap de emotii?crying

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Emoțiile le lași acasă!
Dacă ești o fată silitoare și mereu activă nu ai motiv să te emoționezi, nu te bate nimeni.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu scap de emotii facand glume pe seama mea happy. Chestia asta ii face pe profi sa zambeasca big grin.

| HBK a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Pur si simplu te duci frumusel in fata clasei si incepi. Nu are ce rau sa se intample. Ok, poate vor rade de tine, nu stiu asta, spun asta doar pentru ca unii sunt atat de ipocriti… ceva de speriat, insa mai rau de atat nu are ce sa se intample. Si in fond si la urma urmei… sunt doar colegii tai fetita. Poti oricand sa le dai peste nas cu un… "ia vino tu desteptule. Sa te vedem, poate poti ceva mai bine".

| coddy24 a răspuns:

Nu mai iesi la tabla laughing
sau simplu, inainte sa iesi nu te mai gandi ca te vad toti, gandeste`te ca esti singura cu tabla si trebuie sa stii bine sa nu iei un 2laughing. succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiti la profa ca la o mama si ii spui ca unei mame lectia...si ai scapat de emotii.