| Mintique a întrebat:

Cum pot sa sterg o nota din carnetul de note fara se se observe. Urgent! plss sad

5 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Usor happy incepe sa inveti raised eyebrows

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, daca e cu pixul ai putea incerca sa o stergi cu corectorul, daca e cu stiloul o stergi cu picul si scrii alta si nu prea se observa ca, cu corectorul, sau ai putea incerca sa o modifici

| Alezuza a răspuns:

Pai de sters nu stiu daca poti sa o stergi incearca sa o modifici cumva. Mult noroc!

| madalynas a răspuns:

Nu merge happy ..incepe sa inveti sa tio remediezi

| Faimaoasa a răspuns:

Nici eu nu știu ca și eu ași vrea sa fac ăsta derămâne nu ştiu cum.