| nuby a întrebat:

Cum pot scapa de petele de transpiratie? Folosesc un deodorant, invisible for black and white.Azi aveam niste pete de transpiratie cumplite si pe margini albe. daca miroseam pe tricou mirosea frumos ca deodorantul.Cu oricat deodorant mas da nu scap de asta.Sa fie de la deodorant sau asa sunt eu? Daca asa sunt eu atunci ce deodorant sa folosesc? FUNDA {scuzati categoria}

3 răspunsuri:
| AAndrei_Andrei_1996 a răspuns:

Foloseste deodorant Adidas roll-on feminin. Eu il folosesc pe cel masculin si funcioneaza.

| Snoopy123 a răspuns:

Sunt si eu in aceeasi situatie. Poti incerca un deodorant mai simplu ca de ex ladi speed stick.mie nu imi e de prea mare folos dar majoritatea sunt multumiti de produs.e foarte neplacut sa ai mereu pata de transpiratie.arata oribil.nici eu nu stiu ce sa mai fac.

| PerspirexRomania a răspuns:

Daca antiperspirantul tau nu te mentine uscat, încearca ceva care
functioneaza cu adevarat. Formula unica si patentata Perspirex
este dovedita clinic ca ofera protectie reala si de lunga durata
împotriva transpiratiei si mirosului neplacut.
Atât de eficient, încât o aplicare va va proteja timp de 3-5 zile.
Va invitam sa ne urmariti pe facebook pe pagina oficiala Perspirex Romania sau pe www.perspirex.ro