| anonim_4396 a întrebat:

Mi-au ramas pete albe pe tricou de la deodorant. Ciudat e ca am folosit Rexona Invisible Ice; cica nu ar trebui sa ramana pete. Stiti cumva cu ce se iau petele?
Multumesc. O zi buna. happy

8 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Daca ai folosit spray atunci agita-l bine inainte de folosire si pastreaza o distanta de aprox 20 cm de la piele.
Iar petele din tricou ies la spalat simplu (detergent si apa) happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Il speli de mana, cu detergent lichid, insistand cu frecatul pe zonele afectate.

| Bishop a răspuns:

Cu apa si detergent, cu ce sa se iahee hee

| foxeye a răspuns:

La spalat ies petele. mai cunosc persoane carora li s`a intamplat acelasi lucru

| PauLa.M a răspuns:

Aia se cheam reclamahee hee sa cumpere naivul.

| PauLa.M a răspuns:

Ai putea sa l lasi in apa jumatate de zi. poate se duc
daca nu se duc, o intreb pe mama si iti spun big grin

| anissa a răspuns:

Nu-ti fa griji se duce la spalathappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti sigur ca-i deodorant?