| Larisuk128 a întrebat:

Cum pot slabi usor fara pastile?(dau Funda).

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Mda...Mult antrenament (sport) si mai putine grasimi si prajeli.Mananca legume, fructe, carne de pui sau de peste usor prajita. Da` orice om la dieta se mai scapa si mai mananca o sarma`, o carne de porc ceva.Nu`i nimic! Dupa ce`ai mancat "draceniile" astea, cateva abdomene (30) te vor pune pe picioare. Fa mult sport: jogging, ciclism, inot. Poti face flotari, genofleziuni, fandari, da` cele mai de folos sunt abdomenele. Daca cineva mananca in fata ta ceva dulce (ciocolata, un biscuit, o inghetata) si desigur, ti`e pofta da` nu vrei sa mananci, poarta mereu in geanta o sticluta de esenta de vanilie.Cand ti`e pofta de ceva dulce (cum mi`e mie acum.laughing) miroase putin esenta si`ti va trece pofta.Bine zis "Gandeste`te la copiii din Africa...". Este bine. Poti incerca si asta.Eu am facut tot ce e mai sus si in 3 saptamani am slabit 4 kg.tongue
P. S.-Zilnic: ceai de musetel si cate un bob de orez ne fiert in fiecare dimineata.Succes! Funda?big grin

5 răspunsuri:
| TeYo99 a răspuns:

Prin miscare zi de zi dar ai grija sa nu slabesti prea mult fiindca ai nevoie de niste grasimi pentru corp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti slabi cu ajutoru apei.
http://dieta.ele.ro/Slabire/Slabeste-cu-ajutorul-apei_--a585.html

La mine merge, beau peste 3 litri pe zi. Seara band intr-o singura ora doi litri :">. Desi nu vreau sa slabesc pentru ca sunt nu ma pot opri din acest obicei :)). Si chiar da rezultate.

| rutanklan a răspuns:

Pai te poti gandi inainte sa mananci la copiii sarmani din africa si apoi o sa te gandesti de doua ori inainte sa infuleci. E simplu, nu o sa mai ai pofta de mancare. Sau imparte-ti mancarea cu un caine al strazii.

| TheAvenger a răspuns:

Du-te la nutriționist. ăla o să-ți zică ce să mănânci și se sport să faci.crede-mă, chiar funcționează treaba asta.

| Anonimus5 a răspuns:

O alimentatie protrivita si mult sportwinking alergari