| Anonoim a întrebat:

Cum pot slabi usor exercitii pastile diete orice dar sa fie repede si fara efect eu-eu celei mai bune solutii dau fundita

4 răspunsuri:
| rain a răspuns:

Nu exista o solutie rapida si sanatoasa. Poti incerca capsula de slabit, functioneaza DAR iti pui in mare pericol sanatatea.

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Daca vrei niste pastile : www.slimball.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand nimanui capsula de slabit e foarte periculoasa iti spun din prorpie experienta, cum poti slabi? usor nu e iti dai seama da sa stii ca daca bei foarte multa apa zilnic slabesti garantat si sa ai cele 3 mese fixate sau o data in zi depinde de rezistenta ta si daca ai sa mai alergi pe loc in casa rezultatu e garantat. succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit 20 de kg cu Hollywood Reduct. Cauta pe google pagina lor.Este vechiul Reductil! Recomand cu caldura!