| VampireRawrr a întrebat:

Cum pot uita de un baiat pe care il iubesc dar lui nu ii pasa ce sentimente am eu pentru el?

Răspuns Câştigător
| Roxynutza_7660 a răspuns:

BUNA.:*:*

Stiu cum este sad. imi pare rau. nu il poti uita ff usor. dar trebuie sa incerci.
Combina-te cu alt baiat.incearca ceva nou. dar nu intrece limita tongue
Arata-i fostului ca nu iti mai pasa d el.ai trecut peste el. a fost doar ink un baiat in viata ta.
Nu il mai stresa cu mesaje.nu il mai suna.ca atunci il sufoci
O sa te caute el.dk vede ca ii esti indifenta
Sau dk nu te mai cauta. a fost pierderea lui.nu a stiut sa aprecieze ceea ce a avut.sad

3 răspunsuri:
| Roxynutza_7660 a răspuns:

Npc. sper ca te-am fost d ajutor :*:*

| Seline a răspuns:

In primul rand nu-l mai cauta.Lasa-l in pace, nu poti forta pe cineva sa te iubeasca. Evita-l, iesi cu fetele in oras, ocupati timpul cu alte lucruri, incearca sa te gandesti la altceva, vorbeste cu alti baieti.cui pe cui se scoatewinking

| VampireRawrr explică:

Multumesc foarte mult! Sincer nu l-am mai sunat, nu i0am mai trimis mesaje pentru ca asa mi-a zis el, si nici nu il mai caut.Multumesc inca o databig grin