| ciokko a întrebat:

Buna
cum sa fac, ca sa mi se deshida toate imaginile cu acelasi program?
adica cum sa il setez pentru todeauna sa ramana asa
nu mai vreau sa mai dau la "deschide cu"
cum fac sa ramana pentru todeauna?big grin
FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da clik dreapta pe o poza si apoi clik pe ''Deschidere cu'' si aici alegi ''Alege program implicit'' (este ultimul) si in noua fereastra deschisa selectezi cu ce vrei sa se deschida toate pozele din pc pentru totdeauna. Dupa ce selectezi programul da clik pe OK si gata! toate pozele se vor deschide cu programul selectat daca dai dublu clik pe poza! Bafta!