| Cheryl a întrebat:

Hei, cum imi filtrez parul? (vreau sa ramana asa pentru todeauna, drept)

7 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Placa pentru par.

| andreepetpu a răspuns:

Extensii.

| Cheryl explică (pentru andreepetpu):

Daca iti pui extemsii, nu faci nimic decat sa-ti pui par fals.Cum il filez pe celalat? -_-

| andreepetpu a răspuns (pentru Cheryl):

Nu prea ai cum. Daca ai parul ondulat... ondulat ramanehee hee, oricum vezi ca e la teleshopping o placa de par care nu arde parul, te faci in 10 minute, am inteles ca rezista... am uitat cum se cheama. Oricum, chiar daca te duci sa-ti filezi parul, tot ondulat ramane.sad

| DarkBlood32 a răspuns:

Poate vreo sa-l filezi rolling on the floor