| Copilasha a întrebat:

Cum sa fac sa-mi creasca unghiile mai repede? Am incercat tratamente de la avon si oriflame da mai rau mi-au facut. Am unghiile foarte fragile si cum cresc putin, se rup. Vreau niste tratamente sa se intareasca si sa creasca foarte mari. [intr-un timp scurt daca se poate, cam 2 zile] :d Multumesc. Funda. love struck

4 răspunsuri:
| bybyshor18 a răspuns:

Eu aveam de la farmaciu un ulei de ricin...si ma dadeam seara pe ele... cica e valabil si pentru par...si nu mi se mai rup :-p

| racasannicoleta90 a răspuns:

Uleiul de ricin si uleiul de masline.
Functionaza, am incercat.
Funda?

| BeCaUsEiLoVeYoU a răspuns:

Tinele in apa

| DONASABY a răspuns:

Nu exista nimic, poate auzi de pastile sau eu stiu ce alte solutii, nu sunt adevarate!